رد کردن لینک ها

یکی دیگر از خدمات مجموعه لیو طراحی سایت می باشد، ما با استفاده از به روزترین و بهینه ترین روش های روز دنیا وب سایت کارآمد و بهینه شده برای شما طراحی می کنیم و با استفاده از نیروهای متخصص در قسمت های برنامه نویسی و گرافیک و با دانش مارکتینگ سایتی را برای شما طراحی می کنیم که تمامی نیازهای شما را برطرف کند.
روند طراحی سایت در گروه لیو متفاوت‌تر از روند های پیشین می باشد ، ما نیاز های شما را پیش‌بینی کرده و بعد شروع به فرآیند طراحی سایت می‌کنیم، با استفاده از فرم های نظرسنجی و تحقیقات اولیه بازار سعی می‌کنیم تا به درک درستی از صنف شما برسیم و با تجزیه و تحلیل تحلیل رقبای شما وبسایتی کارآمد به روز و از همه مهمتر رقابت پذیر را برای شما طراحی کنیم .

به خاطر داشته باشیم که طراحی سایت اولین گام برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشد و بسیار مهم است که شما اولین گام خود را محکم و درست بردارید ، ما در گروه لیو علاوه بر انجام کارهای فنی به شما مشاوره های ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ را در حین طراحی سایت می‌دهیم و به شما این اطمینان را می میدهیم که پس از شروع همکاری با ما دیدگاه متفاوتی نسبت به دنیای دیجیتال پیدا بکنید .

با استفاده از به روزترین سیستم های مدیریت محتوا با زبان فارسی و کاربری بسیار آسان و همینطور با استفاده از بروز ترین طراحی های سال ۲۰۲۰ جلوه‌های ویژه بصری برای شما به ارمغان می‌ . ما با داشتن تجربه همکاری با ده‌ها ۶ شرکت بزرگ در ایران و همینطور راه اندازی سایتهای معتبر به شما کمک می کنیم تا در ذهن خود بدرخشید .

برخی از نمونه کارهای ما

بازگشت به بالای صفحه